Povlečení, prostěradla a přehozy

Dovážíme pro Vás povlečení z německých firem IBENA, BIBERNA, TOM TAILOR a S.OLIVER, BUGATTI. Z Českých firem prodáváme povlečení firmy MATĚJOVSKÝ. V kolekcích firem se setkáte s materiály, jakými jsou premium-satén, bavlněný satén, bambus, bavlna DELUXE, damašek, krep i flanel.

Nabízené velikosti jsou u polštářů 90*70 cm, u německých firem se setkáváme obvykle s rozměrem 80*80cm. Tento rozměr zákazníkům na přání upravíme na standardní rozměr polštářů nebo dle individuálních požadavků. Přikrývky jsou dodávány v rozměrech 135*200cm, v prodlouženém provedení 125*220cm. Německé firmy dodávají i rozměry 155*220 cm. U některých desénů je možno objednat rozměr na francouzskou postel ve velikosti 200*200cm nebo 200*220cm.

Nejoblíbenějším materiálem, ze kterého se vyrábějí napínací prostěradla, se stal jersey (100% bavlněný úplet nebo případně se 3% přídavkem lycry nebo elastanu). Další možností používanou na napínací prostěradla je materiál froté. Obvykle bývá vyráběn ze směsi bavlny, elastanu a případně i polyesteru. Pro konzervativní zákazníky máme v nabídce také lněná nebo bavlněná prostěradla.